Zavřít
Koupit Tipmarker
Založení e-shopu

Co prodávat na svém e-shopu? Zde jsou 3 originální nápady.

V tomto krátkém článku si ukážeme co prodávat na nově vzniklém eshopu. Pokud si nevíte s produkty rady, zde je pár nápadů

Každým rokem zákazníci vyžadují více a více personalizace v oblasti online nakupování. Mnoho malých e-shopů se tedy vydává cestou potisknutelných předmětů, které dokáží uspokojit tuto zákaznickou touhu. I v tomto odvětví je však dobré jít s dobou. Zde jsou 3 nápady co prodávat na svém e-shopu.

Plátěné tašky

Plátěné tašky jsou jedním z TOP módních doplňků poslední doby. Nejen že jsou velice praktické, ale například oproti kabelkám je lze velmi kreativně potisknout. Na podobné tašky lze natisknout v podstatě cokoliv, originální motiv, logo e-shopu, brandový slogan apod. Dejte svým zákazníkům nespočet možností ať si vybere opravdu každý.

Co prodávat na svém e-shopu v roce 2022? Zkuste plátěné tašky - Tipmarker

Polštáře

Polštáře jsou téma samo o sobě. Nejen že jsou vnímány jako poměrně osobní věc, ale dle studií strávíme přibližně třetinu života spánkem. A to je dost na to, aby zákazníci zvážili nákup opravdu pěkného polštáře.

Co prodávat na svém e-shopu v roce 2022? Zkuste polštáře - Tipmarker

Krabičky na jídlo

Ano, opravdu. Krabičky na jídlo jsou tu s námi již dekády a v poslední době zažívají BOOM ty s výborným nápadem na potisk. Krabičku na jídlo potřebuje drtivá většina domácností. Dětí ve škole, dospělí do práce, nebo třeba jen výjimečně na rodinný piknik.

Stále přemýšlíte, co prodávat na svém e-shopu? Toto je ideální příležitost, kde v podstatě neexistuje konkurence.

Co prodávat na svém e-shopu v roce 2022? Zkuste svačinové boxy - Tipmarker

Závěrem

Mezitím co se jiné e-shopy potýkají s problémy, produkty se zajímavým potiskem jsou každým rokem na vzestupu. Pokud tedy přemýšlíte, s jakým produktem založit e-shop, můžete se zamyslet právě v tomto odvětví.

<