Zavřít
Koupit Tipmarker

Kontakty

Podpora

podpora@tipmarker.cz

Živý chat

Vyzkoušete náš živý chat

Nejčastější dotazy

Jaké jsou výhody Tipmarkeru oproti konkurenci?

Hlavní výhodou systému Tipmarker je tvůrčí svoboda, kterou našim uživatelům poskytujeme. Rozhodli jsme se ustoupit od stereotypu vytváření e-shopu pomocí omezené šablony a uživatelům dát naprostou volnost v rozsahu podstránek, designu jednotlivých sekcí, nebo rozmanitosti obsahu, který na svém e-shopu použijí.

Mohu si Tipmarker bezplatně vyzkoušet?

Ano. Pokud si s naším řešením nejste jistí, můžete nám napsat na podpora@tipmarker.cz a my vám rádi vytvoříme zkušební verzi zcela zdarma.

Co vše můžu na svém e-shopu prodávat?

Můžete prodávat vše, co zákony České republiky dovolují. Nehledě na to, zda se jedná o fyzický, nebo virtuální produkt.

Mohu napojit Tipmarker do srovnávačů?

Ano. Pomocí systému Tipmarker můžete exportovat všechny své produkty v .xml formátu a tím snadno celý obsah napojit do srovnávače.

Jak zveřejním svůj e-shop vytvořený u Tipmarkeru?

Jakmile na vámi vybranou doménu umístíme systém Tipmarker, e-shop již bude dohledatelný veřejně na internetu. V rámci tvorby jednotlivých podstránek jsme přidali funkce určené na optimalizaci pro vyhledávače. Tím zajistíte, že váš e-shop bude dohledatelný kdekoliv.

Rád bych přesunul svůj e-shop k Tipmarkeru.

Pokud již máte e-shop u jiného zprostředkovatele, napište nám na podpora@tipmarker.cz Vyřešíme s vámi vše potřebné a pokusíme se váš e-shop přesunout k nám.

Co je to vlastně Tipmarker a jak to funguje?

Tipmarker je unikátní systém na tvorbu e-shopů, kde si můžete kompletně přizpůsobit váš online obchod k vašim představám. Pro tvorbu e-shopu není potřeba umět programovat, ani mít s tvorbou e-shopů jakékoliv zkušenosti.

Podporuje Tipmarker platbu kartou?

Ano, na e-shopech vytvořených přes Tipmarker lze platit kartou. Aktuálně podporujeme platbu přes GoPay. Zároveň se však připravujeme na další platební brány jako například ComGate, Stipe, PayU atd.

Jak si e-shop objednám?

E-shop si můžete objednat pomocí tlačítka „Koupit Tipmarker“ v hlavičce webu. Případně nám můžete napsat na podpora@tipmarker.cz. Rádi vám s objednávkou pomůžeme.

Lze udělat e-shop v jiném jazyce?

Ano. Máme několik variant systému připravených pro různé jazykové mutace. Každá jazyková verze systému tak má vlastní samostatnou administraci. Pokud již e-shop máte vytvořený a rádi byste jej používali také v jiném jazyce, stačí nám napsat na podpora@tipmarker.cz.

Musím mít vlastní doménu?

Nemusíte. Kompletní registraci domény zařídíme za vás a pomůžeme vám s výběrem ideálního názvu. Pokud již doménu vlastníte, v průběhu objednávky nám to nezapomeňte sdělit. Doménu převedeme k nám v řádu několika dnů.

Jak si vyberu správný balíček?

Balíčky se liší především podle očekávaného rozsahu vašeho e-shopu. U jednotlivých balíčků je vždy popsána maximální hranice zveřejněných produktů. To by mělo být hlavním kritériem při výběru.

Nevím si rady s tvorbou e-shopu. Co mám dělat?

Pokud se vám nedaří e-shop vytvořit podle vašich představ, můžete si pročíst návody k jednotlivým sekcím. Stačí, když na stránku danou sekci přidáte a v postranním panelu najdete poznámku „Nevím si rady“. Každá taková poznámka vás odkáže na daný návod. Případně nám můžete napsat na podpora@tipmarker.cz a my vám s tvorbou rádi pomůžeme.

Kolik Tipmarker stojí?

Tipmarker si můžete vyzkoušet zdarma bez zadání jakýchkoliv platebních údajů. Ceny za jednotlivé balíčky pak naleznete v záložce ceník a funkce.

Musím mít s tvorbou e-shopů zkušenosti?

Nemusíte. Systém je navržený tak, aby v něm zvládnul vytvořit e-shop úplně každý nehledě na to, jaké má s podobným oborem zkušenosti. Celým systémem vás zároveň provede stručný návod.

<